Submitted by news_admin on Thu, 11/12/2014 - 10:21
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Thu, 11/12/2014 - 00:00 to Sat, 13/12/2014 - 23:55
Το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Ρούμελης για δεύτερη χρονιά συνεχίζει και φέτος την επιτυχημένη λειτουργία του Παιδικού Τμήματος του Θεατρικού Εργαστηρίου. Στόχος του είναι η γνωριμία των μικρών φίλων του θεάτρου με το θεατρικό παιχνίδι δίνοντάς τους την δυνατότητα να εξοικειωθούν με την θεατρική τέχνη μέσα από την χαρά του παιχνιδιού και της ομαδικής δημιουργίας. Η πρώτη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στη Β΄ Σκηνή του Δημοτικού Θεάτρου Λαμίας, στο 1ο ΕΠΑΛ, το Σάββατο 13 Δεκεμβρίου στις 11:00 π.μ.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στα γραφεία του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Ρούμελης ημέρες και ώρες γραφείου.
Attachment | Size |
---|---|
![]() | 1.16 MB |