Submitted by news_admin on Mon, 20/04/2015 - 12:16
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Mon, 20/04/2015 - 00:00 to 23:55
Τις καλύτερες εντυπώσεις άφησε το μουσικό σώμα της Φιλαρμονικής του Δήμου Λαμιέων, που συμμετείχε στις εορταστικές εκδηλώσεις που διοργάνωσε την Κυριακή 19 Απριλίου 2015 ο Δήμος Δελφών για την απελευθέρωση του Κάστρου των Σαλώνων.
Στις εκδηλώσεις παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Λαμιέων Νίκος Σταυρογιάννης, ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Αθανάσιος Κλειτσάκης, οι Αντιδήμαρχοι Βίβιαν Αργύρη και Γιάννης Ρούλιας και ο δημοτικός σύμβουλος, υπεύθυνος της Φιλαρμονικής Λαμίας, Μάρκος Τσιτσίας.
Attachment | Size |
---|---|
![]() | 55.08 KB |