Submitted by news_admin on Fri, 22/12/2017 - 08:19
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Fri, 22/12/2017 - 00:00 to 23:55
Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα, Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017, όλα τα σχολεία του Δήμου Λαμιέων, Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, θα λειτουργήσουν κανονικά.
Κλειστά θα παραμείνουν το Γυμνάσιο και το Λύκειο Υπάτης, το Δημοτικό σχολείο και το Νηπιαγωγείο Λουτρών Υπάτης ενώ οι βρεφονηπιακοί σταθμοί του Δήμου Λαμιέων θα ξεκινήσουν τη λειτουργία τους στις 8:00 π.μ. Ανάλογο ωράριο λειτουργίας θα ακολουθήσουν και οι ιδιωτικοί παιδικοί σταθμοί, για το οποίο οι γονείς θα ενημερώνονται από τις διευθύνσεις τους.