Submitted by news_admin on Mon, 12/03/2018 - 13:08
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Mon, 12/03/2018 - 00:00 to 23:55
Συνάντηση με το Διοικητή του Γενικού Νοσοκομείου Λαμίας Ευάγγελο Χατζημαργαρίτη είχε σήμερα στο γραφείο του ο Δήμαρχος Λαμιέων Νίκος Σταυρογιάννης.
Στη συνάντηση, στην οποία συμμετείχαν ο Υποδιοικητής του Νοσοκομείου Ανδρέας Κολοκυθάς, ο Αντιδήμαρχος Θεόδωρος Αρναούτογλου και ο Δημοτικός Σύμβουλος Δημήτρης Κορέντζελος, έγινε διεξοδική συζήτηση για τα συσσωρευμένα προβλήματα που αντιμετωπίζει το Γενικό Νοσοκομείο Λαμίας καθώς επίσης και η στενότερη συνεργασία μεταξύ του Δήμου και της Διοίκησης προκειμένου να δρομολογηθεί η άμεση επίλυσή τους.