Submitted by news_admin on Wed, 13/03/2019 - 12:03
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Wed, 13/03/2019 - 00:00 to 23:55
Το Δήμαρχο Λαμιέων Νίκο Σταυρογιάννη, επισκέφθηκε σήμερα ο νέος Ανώτατος Διοικητής Φρουράς Λαμίας, Ταξίαρχος Αρίστος Περρής, μαζί με τον απερχόμενο Διοικητή, Ταξίαρχο Βασίλειο Μπέλλο. Ο κ. Σταυρογιάννης ευχήθηκε στο νέο Ανώτατο Διοικητή καλή δύναμη στο έργο που αναλαμβάνει, διαβεβαιώνοντας ότι η συνεργασία της Φρουράς Λαμίας με τοΔήμο θα συνεχιστεί απρόσκοπτα.
Ο Δήμαρχος Λαμιέων ευχήθηκε, ακόμα, καλή επιτυχία στον Ταξίαρχο Βασίλειο Μπέλλο στα νέα καθήκοντα που αναλαμβάνει στην Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ).