Submitted by news_admin on Wed, 05/02/2014 - 15:17
Αύριο Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 12:00 το μεσημέρι, στο γραφείο του Δημάρχου Λαμιέων (Σκληβανιώτη 8, 1ος όροφος), θα πραγματοποιηθεί Ενημέρωση Τύπου για την συναυλία της Δημοτικής Φιλαρμονικής Λαμίας,με τίτλο: «Δημοτική Φιλαρμονική Λαμίας …. Παντού και Πάντα !!!!», από το Δήμαρχο Λαμιέων κ. Γεώργιο Κοτρωνιά, τον Αντιδήμαρχο κ.Δημήτρη Συλεούνη, τον Πρόεδρο της Ένωσης Ασκούμενων & Νέων Δικηγόρων Λαμίας κ.Ευάγγελο Μαντζιανίκα και τον Αρχιμουσικό της Δημοτικής Φιλαρμονικής Λαμίας κ. Δημήτριο Μαντά.
Η συναυλία της Δημοτικής Φιλαρμονικής Λαμίας,με τίτλο: «Δημοτική Φιλαρμονική Λαμίας …. Παντού και Πάντα !!!!» που διοργανώνουν ο Δήμος Λαμιέων και η Ένωση Ασκούμενων & Νέων Δικηγόρων Λαμίας, θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 20:00, στο Δημοτικό Θέατρο Λαμίας.
Attachment | Size |
---|---|
![]() | 293.21 KB |