Submitted by event_admin on Tue, 18/02/2014 - 13:29
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Saturday, 1 March, 2014 - 19:00
Κατηγορία:
Διεύθυνση:
Πλατεία Πάρκου
Χώρος Εκδήλωσης:
Είσοδος Εκδήλωσης:
Δωρεάν
Περιγραφή:
- Πλατεία Πάρκου
19.00
Let’sDance!!!
Οι σχολές χορού της πόλης μας ενώνουν τις δυνάμεις τους και μας παρουσιάζουν τις πιο εντυπωσιακές τους χορογραφίες …σας προσκαλούμε να τα απολαύσετε !
Συμμετέχουν οι Σχολές Χορού: Εν Κινήσει,Ladies Gym,Little Woman’s Club, My Gym , ΑΣΕΜ (Τμήμα Μοντέρνου Χορού, ρυθμικής και Ενόργανης Γυμναστικής Εκπαιδευτηρίων Μπούκαλη)
Βρείτε μας στον χάρτη:
Σημείο ενδιαφέροντος: