Υποβλήθηκε από news_admin στις Παρ, 17/07/2015 - 13:48.
Εκτυπώσιμη μορφή
Ημερομηνία:
Παρ, 17/07/2015 - 00:00 έως 23:55
Με αφορμή ερωτήματα δημοτών, για την μη καταβολή στους δικαιούχους του 3ου Διμήνου των Προνοιακών Επιδομάτων (Μαΐου- Ιουνίου), το Γραφείο Πρόνοιας και Προνοιακών Επιδομάτων του Τμήματος Κοινωνικής Πολιτικής και Μέριμνας του Δήμου Λαμιέων ανακοινώνει ότι οι προβλεπόμενες διαδικασίες ελέγχου και οριστικοποίησης έχουν ολοκληρωθεί από τις 20 Ιουνίου.
Η καθυστέρηση της πληρωμής τους οφείλεται στο γεγονός, ότι το Υπουργείο Εργασίας δεν έχει καταθέσει, ακόμα, τα χρήματα λόγω της δυσμενούς οικονομικής κατάστασης.
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 55.17 KB |