Υποβλήθηκε από news_admin στις Πέμ, 16/03/2017 - 10:19.
Εκτυπώσιμη μορφή
Ημερομηνία:
Πέμ, 16/03/2017 - 00:00 έως 23:55
Το Τμήμα Παιδείας του Δήμου Λαμιέων, το 3ο Γενικό Λύκειο και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του, σας προσκαλούν στην ομιλία με θέμα «Διατροφή στην εφηβεία και Διατροφή στις εξετάσεις: Ποια διατροφή θα βοηθήσει το παιδί σας να αποδώσει τα μέγιστα στις εξετάσεις;» που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 20 Μαρτίου και ώρα 17:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 3ου Λυκείου Λαμίας (Μουστάκειο Λύκειο).
Ομιλήτρια: Dr. Αρετή Τσόγκα, Χημικός τροφίμων, Επιστημονική συνεργάτιδα του τμήματος Υγιεινής της διατροφής και βιοχημείας της Εθνικής Σχολής Δημόσιας Υγείας (Ε.Σ.Δ.Υ.)
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 66.71 KB |