Υποβλήθηκε από news_admin στις Πέμ, 16/03/2017 - 09:03.
Εκτυπώσιμη μορφή
Ημερομηνία:
Πέμ, 16/03/2017 - 00:00 έως 23:55
Ο Δήμος Λαμιέων, ο Σύλλογος για την Ιστορία της Εκπαίδευσης στη Φθιώτιδα «Μιχάλης Παπαμαύρος», ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Φθιώτιδας και το Πνευματικό Κέντρο Ρουμελιωτών - Παράρτημα Φθιώτιδας σας προσκαλούν στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Μαρτίου και ώρα 11:30 π. μ. στο Δημοτικό Θέατρο Λαμίας με ομιλητή τον Ομότιμο Καθηγητή Γλωσσολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών κ. Γεώργιο Μπαμπινιώτη με θέμα: «Η δύναμη της Ελληνικής Γλώσσας».
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
omilia_toy_kathigiti_georgioy_mpampinioti_gia_ti_dynami_tis_ellinikis_glossas_.doc.docx | 66.23 KB |