Σας ενημερώνουμε ότι από το Σάββατο 10-12-2022 έως 31-07-2022, θα γίνει προσωρινή μονοδρόμηση της οδού Τυμφρηστού από την οδό Κάλβου έως την συμβολή της με την οδό Ψαρών με την ίδια κατεύθυνση, λόγω εργασιών κατασκευής του έργου «ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΜΥΛΑΥΛΑΚΑ- ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ (ΔΡΑΣΗ ΟΣΒΑΑ Δ. ΛΑΜΙΕΩΝ).
Παρακαλούμε όπως ρυθμίσετε την κυκλοφορία στις ανωτέρω οδούς.
Παρακαλούνται επίσης οι δημότες μας να δείξουν τη δέουσα κατανόηση, προκειμένου να γίνει η εκτέλεση των παραπάνω εργασιών
Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
εκτέλεση εργασιών- Μονοδρόμηση Τυμφρηστού_4_signed.pdf | 473.03 KB |