Μέλη Συμβουλίων Κοινοτήτων

Ενημερωθείτε από τους παρακάτω πίνακες για τα μέλη των Κοινοτήτων του Δήμου Λαμιέων της τρέχουσας εκλογικής περιόδου.

Κοινότητα Λαμιέων
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Συλεούνης Δημήτριος (Τάκης)
2 Κατόπη-Λέντα Βασιλική
3 Ζαλαώρας Ιωάννης
4 Βλαχογιάννη Βασιλική (Βίκυ)
5 Κυρίτσης Ευθύμιος
6 Γουργιώτης Νικόλαος
7 Δαμακόπουλος Ευάγγελος
8 Τσιούμας Χρήστος
9 Κορέντζελος Κωνσταντίνος 
10 Αγγελή Ελένη
11 Καλόγηρος Παντελής
12 Πατσαρούχας Κωνσταντίνος 
13 Παπανικολάου Σωτηρία- Ευαγγελια
14 Γρίβα Δήμητρα
15 Ζαγγανάς Νικόλαος

 

Κοινότητα Ροδίτσας
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Τσεκούρας Δημήτριος
2 Γιαννούτσος Ιωάννης
3 Καλέμος Βασίλειος
4 Σκούρα Βαϊα
5 Τσάμης Δημήτριος
6 Καρακώστας Βασίλειος
7 Καραντζάβελος Ευάγγελος

 

Κοινότητα Σταυρού
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Φάσσας Δημήτριος
2 Τσέλος Θεόδωρος
3 Γαλάνης Γεώργιος
4 Γούσιος Θεόδωρος
5 Σούλιος Βασίλειος
6 Δημητρόπουλος Χρήστος
7 Τζουάνας Θεόδωρος

 

Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Αλαφροπάτης Κωνσταντίνος 
2 Ζήσιμος Αθανάσιος
3 Πανουργιάς Δημήτριος 
4 Κιαμούρης Βασίλειος
5 Καραγιάννης Γεώργιος

 

Κοινότητα Αμουρίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Ταγκούλης Νικόλαος

 

Κοινότητα Ανθήλης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Φούντας Πέτρος 
2 Ντίτσας Νικόλαος
3 Φούρλα Γιαννούλα
4 Ζησόπουλος Χρήστος
5 Λαγός Ευάγγελος

 

Κοινότητα Αργυροχωρίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Στεργιόπουλος Σπύρος

 

Κοινότητα Βαρδατών
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Αγγελακόπουλος Χρήστος

 

Κοινότητα Βασιλικών
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Μωράτης Αθανάσιος

 

Κοινότητα Γοργοποτάμου (Αλεποσπίτων)
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Καραγεώργος Κωνσταντίνος 
2 Μακρής Βασίλειος
3 Παπανάγνου Βάιος 
4 Βελέντζας Βασίλειος
5 Τσιάκου Μαρία

 

Κοινότητα Δαμάστας
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Χαλβαντζής Ιωάννης
2 Σπαθούλας Νικόλαος
3 Τσικνής Αθανάσιος
4 Κουτσοκέρας Γρηγόριος
5 Μπεσλεμές Βασίλειος

 

Κοινότητα Δάφνης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Σιαμπάνης Νικόλαος

 

Κοινότητα Δελφίνου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Βαφειάδης Ιωάννης

 

Κοινότητα Δίβρης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Παπαδημητρίου Ευάγγελος

 

Κοινότητα Δυό Βουνά
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Παναγιώτου Μάνθος

 

Κοινότητα Ελευθεροχωρίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Φούρλας Βασίλειος

 

Κοινότητα Ζηλευτού
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Αθανασιάς Σταύρος

 

Κοινότητα Ηράκλειας
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Μαυράδας Ηλίας
2 Σταθόπουλος Γεώργιος
3 Πολύζος Κωνσταντίνος 
4 Ρωμαίος Ηλίας
5 Λατσούδα Θωμαή

 

Κοινότητα Θερμοπυλών
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Μακρής Ανδρέας 

 

Κοινότητα Καλαμακίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Λαμπρόπουλος Σπύρος

 

Κοινότητα Καστανιάς
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Ρούσκας Κωνσταντίνος 

 

Κοινότητα Κόμματος
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Μονιάκης Δημήτριος 
2 Παναγής Βασίλειος
3 Παπαλιάκος Κωνσταντίνος 
4 Μανίκας Γεώργιος
5 Καρβούνης Παναγιώτης

 

Κοινότητα Κομποτάδων
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Μπάρκας Σεραφείμ
2 Τζήμας Χρήστος
3 Κούρτη Νίκη-Χαρίκλεια
4 Τσιούμας Ηλίας
5 Τσούμας Ευάγγελος

 

Κοινότητα Κουμαριτσίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Λατσούδας Σπυρίδων

 

Κοινότητα Κωσταλεξίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Φλέγγας Κωνσταντίνος 
2 Νέλλας Ιωάννης
3 Αναγνώστου Αθανάσιος
4 Παπαευσταθίου Ασημίνα
5 Κανατάς Στυλιανός

 

Κοινότητα Λαδικού
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Ραυτόπουλος Κωνσταντίνος 

 

Κοινότητα Λιανοκλαδίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Κιλτσόπουλος Δημήτριος
2 Λυκοτσέτα Γεωργία
3 Κοντοκώστας Γεώργιος
4 Χριστοπούλου Χριστίνα
5 Δημουλάς Γεώργιος

 

Κοινότητα Λουτρών Υπάτης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Αυγίκος Παναγιώτης
2 Κουτσοράκης Αθανάσιος
3 Γραμματίκας Σπυρίδων
4 Γαλάνης Παναγιώτης
5 Χαντζηχρήστος Γεώργιος

 

Κοινότητα Λυγαριάς
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Τσαμαδιάς Στέργιος
2 Ντέσκου Στυλιανή
3 Κούτρας Παναγιώτης
4 Παλιαλέξης Ηλίας
5 Σάκκος Παναγιώτης

 

Κοινότητα Λυχνού
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Καραγιάννης Ιωάννης

 

Κοινότητα Μεγ. Βρύση
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Καπούλα Γεωργία
2 Ρεντίφης Γεώργιος
3 Παπαρούνα Σπυριδούλα
4 Κάτσινος Αθανάσιος
5 Γαλάνη Ευμορφία

 

Κοινότητα Μεξιατών
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Μιχελής Κωνσταντίνος 
2 Κυπριώτης Ηλίας
3 Κακαβίτσα Μαρία
4 Τασιού Γιαννούλα
5 Γκιολές Αθανάσιος

 

Κοινότητα Μεσοχωρίου Υπ.
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Τζάρας Θεόδωρος

 

Κοινότητα Μοσχοκαρυάς
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Καραδήμας Δημήτριος

 

Κοινότητα Μοσχοχωρίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Νάσιος Γεώργιος
2 Μανδώρας Γεώργιος
3 Ριζόπουλος Νικόλαος
4 Ζάρδας Κωνσταντίνος 
5 Καλύβας Βασίλειος

 

Κοινότητα Ν.Κρίκελου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Χαντζής Δημήτριος
2 Κατσούλης Κωνσταντίνος 
3 Συγγούνης Δημήτριος
4 Κρέτσης Ελευθέριος
5 Πολύζος Δημήτριος

 

Κοινότητα Νεοχωρίου Υπάτης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Πρέζας Παναγιώτης

 

Κοινότητα Οίτης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1  Σταϊκούρας Βασίλειος

 

Κοινότητα Παύλιανης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Κρέτσα Βιολέττα
2 Γοργογιάννης Γεώργιος
3 Παλιακού Χρυσούλα
4 Φράγκου Άννα
5  

 

Κοινότητα Περιστερίου
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Αλεξανδρής Νικόλαος

 

Κοινότητα Πύργου Υπάτης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Ζησάκης Νικόλαος

 

Κοινότητα Ροδωνιάς
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Ντζιαβίδας Σωτήριος
2 Κραββαρίτης Βασίλειος
3 Γιδαράκος Γεώργιος
4 Ντζιαβίδας Ηλίας
5 Κoντός Ανδρέας

 

Κοινότητα Στίρφακας
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Αργύρης Χρήστος
2 Μπέσσα Ειρήνη
3 Θεοδώρου Γεώργιος
4 Ζέρβας Ιωάννης
5 Ράπτη Κωνσταντία

 

Κοινότητα Σύκας Υπάτης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Παφίλης Χρήστος

 

Κοινότητα Υπάτης
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Παπανάγνου- Περδικάκη Βασιλική
2 Πουγκακιώτης Απόστολος
3 Βλάχος Δημήτριος
4 Παπαθανασίου Αφροδίτη
5 Παγώνη Ελένη

 

Κοινότητα Φραντζή
Α/Α Ονοματεπώνυμο
1 Ζούκας Κωνσταντίνος 
2 Ζιάκας Μιλτιάδης
3 Σουρτζής Παναγιώτης
4 Γκούτσης Δημήτριος
5 Καραμασιώτης Νικόλαος
Σχετικά αρχεία
Αρχείο
Συνημμένο Μέγεθος
Λειτουργία Κοινοτήτων, ν. 4555/2019 1.16 MB